Dobry Moment Psychoterapia Warszawa Ochota
Psychoterapia Warszawa - Ochota, terapia indywidualna dla dorosłych
WitajOfertaO nasCennikKontakt
Psychoterapia


Psychoterapia, to forma leczenia zaburzeń natury psychicznej w bezpiecznym kontakcie z wykwalifikowanym psychoterapeutą.
W psychoterapii chodzi przede wszystkim o zrozumienie przyczyn doświadczanych problemów, o zmianę myślenia i sposobów zachowania, które te problemy nasilają.

Bardzo ważnym czynnikiem leczącym jest dobra relacja z profesjonalistą. Osoby zgłaszające się na terapię niekiedy po raz pierwszy w życiu mają możliwość nawiązania prawdziwie bliskiego kontaktu z drugim człowiekiem. Ten kontakt jest leczący. Pozwala otworzyć się, zaakceptować siebie, popatrzeć na siebie przyjaznymi oczami terapeuty. Pozwala uwierzyć w to, że może być lepiej. Pozwala przenieść to dobre doświadczenie na relacje z innymi ludźmi.

W gabinecie "Dobry Moment" pracujemy w tzw. podejściu integratywnym. Oznacza to między innymi, że w swojej pracy wykorzystujemy różne szkoły pomocy psychologicznej, tak aby były najlepiej dopasowane do aktualnego problemu. Bliska nam jest szkoła terapii poznawczo-behawioralnej, terapia Gestalt i terapie humanistyczne.

Cennym wsparciem procesu psychoterapeutycznego jest psychoedukacja, czyli wiedza. Dlatego w naszym gabinecie mamy także biblioteczkę, w której można znaleźć wiele wartościowych książek.


 
Intro
Konsultacje
Psychoterapia
WitajOfertaO nasCennikKontakt