Dobry Moment Psychoterapia Warszawa Ochota
Psychoterapia Warszawa - Ochota, terapia indywidualna dla dorosłych
WitajOfertaO nasCennikKontakt
Intro


Intro
, to około 5-minutowe spotkanie z terapeutą. Pozwala wybrać osobę, z którą w kontakcie twarzą w twarz będziemy się czuć ajbardziej komfortowo.

Intra powstały w odpowiedzi na często sygnalizowane obawy osób zgłaszających się po pomoc: „A co, jeśli ten terapeuta nie będzie mi odpowiadał?”, „Czy zmiana terapeuty jest wskazana?”, „To krępujące opowiadać o swoich problemach kolejnej osobie.”

Na konsultacjach mówimy zwykle o bardzo osobistych, często bolesnych sprawach. To w jakiś sposób przywiązuje nas do terapeuty, którego częstokroć przydziela nam los.

Nie przypadkiem w niektórych gabinetach praktykowane są bezpłatne konsultacje. Mają za zadanie zatrzymać klienta na zasadzie „pułapki zaangażowania”.

My szanujemy wolność wyboru. Dążymy do wyeliminowania ryzyka. Jeśli nie poczujesz „chemii” z żadnym z terapeutów, bez żadnego problemu możesz udać się do innego gabinetu. Nie zostawiasz u nas żadnych spraw. Nie masz wobec nas żadnych zobowiązań. Po prostu – wolność wyboru, bez psychologicznej wiwisekcji.

Umów się na intro lub zapisz się od razu na pełną konsultację.


 
Intro
Konsultacje
Psychoterapia
WitajOfertaO nasCennikKontakt